Programma & Deelnemers - Indoor Farmstock 2020 | IJsselhallen
Bekijk voorlopige deelnemerslijst en het programma van Tractorpulling 2020. Lees meer over Indoor Tractor Pulling 2020 in IJsselhallen Zwolle.
15526
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15526,page-child,parent-pageid-13383,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 
Vrijdag 7 februari 2020

Indoor Farmstock Programma

Bekijk de deelnemers en het programma

Logo Indoor Farmstock

Tijden & Teams

Vrijdag 7 februari 

Aanvang sessie: 18.00 uur
(deuren open om 17.00 uur)

 

– Sportklasse 2,5 ton
– Sportklasse 4,5 ton

 

– Supersport 3,4 ton
– Supersport 3,6 ton
– Supersport 4,5 ton

Naast het bekijken van de wedstrijden kunnen bezoekers ook een kijkje nemen in het rennerskwartier. Hier kan je op de foto gaan met je favoriete deelnemer en de machines van heel dichtbij bewonderen. In de entreehal staan bovendien stands met vele gadgets en musthaves uit de sport.

Dit zijn de deelnemers van 2020!

  • 2,5 Ton Sportklasse

    1. Adriaan

    2. Aftershock

    3. Bandito (Wild Card)

    4. Calimero

    5. De Blauwe Stier

    6. Green & Yellow

    7. Little Red Poison

    8. The Power Mate

    9. Rednix

    10. Wennekers

  • 4,5 Ton Sportklasse

    1. Blue Force

    2. Blue Risk

    3. De Blauwe Kreij

    4. De Groene Buffel (Wild Card)

    5. Green Lightning

    6. Hot Pepper

    7. MTX

    8. Passion for Power

    9. Red Expectation

    10. Van Dijk

  • 3,4 Ton Supersport Klasse

    1. Dancing on Wheels

    2. Forza Fiat

    3. Golden Eagle

    4. Moody Blue

    5. Red Pearl

    6. Spetsnaz (Wild Card)

    7. Sprenkels

    8. Swedish Legend

  • 3,6 Ton Supersport Klasse

    1. Blue Tiger

    2. Buiks

    3. Builders Toy

    4. Cobra XL

    5. De Groene Aardbei

    6.Hook ’n Run

    7. Krone Red Lightning (DK) (Wild Card)

    8. Proud Eagle

    9. Smokey Deere

    10. The Red Bunny

    11. Twister

    12. Yelllow Thunder (D)

    13. Don’t Worry

  • 4,5 Ton Vekoma Supersport Klasse

    1. Bruggeman

    2. Crazy 810

    3. Great Experience

    4. Krone Hulk (DK) (Wild Card)

    5. Maximum Massey

    6. Red Impact

    7. Secret of the Valley

    8. Steel to Steal

    9. The Mystery

    10. Van Stappust

    11. White Shadow

Blijf tijdens het evenement op de hoogte van alle uitslagen via onze mobiele applicatie!