Programma & Deelnemers - Indoor Tractor Pulling 2018 | IJsselhallen
Bekijk voorlopige deelnemerslijst en het programma van Tractorpulling 2018. Lees meer over Indoor Tractor Pulling 2018 in IJsselhallen Zwolle.
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 
Zaterdag 27 Januari 2018

Programma

Bekijk de deelnemers en het programma

Tijden & Teams

 

Zaterdag 27 januari

Middagsessie 11.00 – 15.30 uur
(deuren open om 09.30 uur)

 

– Mini Unlimited

– Light Modified

– Light Superstock

– Unlimited (4,0 ton)

 

Avondsessie 18.00 – 22.00 uur
(deuren open om 16.30 uur)

 

– Two Wheel Drive

– Modified

– Vekoma Frictie Superstock

Naast het bekijken van de wedstrijden kunnen bezoekers ook een kijkje nemen in het rennerskwartier. Hier kan je op de foto gaan met je favoriete deelnemer en de machines van heel dichtbij bewonderen. In de entreehal staan bovendien stands met vele gadgets en musthaves uit de sport.

Bekijk ook het programma van vrijdagavond op www.indoorfarmstock.nl.

Bestel online je tickets. Eenvoudig en snel.

Voorlopige Deelnemerslijst

(Deelnemers staan vermeld in willekeurige volgorder, niet op startnummer)

Middagsessie 11.00 uur

 

Mini Unlimited

  1. Exception
  2. Gompie
  3. Ground Shaker
  4. Hella Lambada IX
  5. Reny Mission Impossible
  6. The Hornet
  7. The Riddle
  8. Top Dog
  9. Lucky Ducky
  10. Toplenzen Lambada X
  11. Hot Head (D)
  12. Blower Power (N)
  13. Wild Thing (S)
  14. No Risk No Fun (D)

 

Light Modified

  1. Eurol Bandit
  2. Green Spirit VII
  3. Green Spirit VIII
  4. Wicked Screamer
  5. Woody Woodpecker
  6. Herbie
  7. Hot Art
  8. Ijsseldelta Powerr
  9. Mad Max Stage V (B)
  10. Road Runner
  11. Smoking Barrels
  12. Double Screamin’
  13. Aftermath (GB)

 

Light Superstock

  1. Easy Rider
  2. Iessel diesel
  3. Moving Mountains
  4. Navigator
  5. No surrender
  6. Ruff Stuff
  7. Froggy (F)
  8. Warrior (F)

 

Unlimited (4,0 ton)

  1. Argos Oil Whispering Giant
  2. Komeco Simply Irresistible
  3. Rising Star
  4. Le Redoutable (F)
  5. Four No Hemi (lt)
  6. Iwan (D)

Avondsessie 18.00 uur

 

Two Wheel Drive

  1. Bad Habit
  2. BK Power
  3. Inter-Techno Predator
  4. Rattle and Hum
  5. Sledge Hammer
  6. Thunderstruck

 

Modified

  1. Alligator
  2. Argos Oil Whispering Giant
  3. Black Cat
  4. Burning Madness
  5. Double Screamin’
  6. Rising Star
  7. Super Kasper
  8. Aftermath (GB)
  9. Four No Hemi (lt)
  10. Le redoutable
  11. Iwan (D)

 

VEKOMA FRICTI Super Stock

  1. Agrifac Interaction 2.0
  2. BO Motor-Oil Incredible Deere
  3. Engine2repair Wildcat 2
  4. Green Gangster Deere
  5. Maximum Risk
  6. Mitas All or Nothing
  7. Olden Makelaars Zap
  8. Somael d’n Aerdvruter
  9. Silver Bullet
  10. Terminator
  11. Trackpointer Blue Thunder
  12. Zeinstra Newborn Deere
  13. Hurricane
  14. Rabbit g’n Mad (DK)
  15. Rabbit g’n Wild (DK)
  16. Indifferent Deere (DK) V 2,0!!