Programma & Deelnemers - Indoor Tractor Pulling 2019 | IJsselhallen
Bekijk voorlopige deelnemerslijst en het programma van Tractorpulling 2019. Lees meer over Indoor Tractor Pulling 2019 in IJsselhallen Zwolle.
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 
Zaterdag 9 februari 2019

Programma

Bekijk de deelnemers en het programma

Tijden & Teams

 

Zaterdag 9 februari

Middagsessie 11.00 – 15.30 uur
(deuren open om 09.30 uur)

 

– Two Wheel Drives

– Light Modifieds

– Limited Superstocks

-Unlimiteds

 

Avondsessie 18.00 – 22.00 uur
(deuren open om 16.30 uur)

– Mini Unlimiteds

– Modifieds

– Vekoma Frictie Superstocks

Naast het bekijken van de wedstrijden kunnen bezoekers ook een kijkje nemen in het rennerskwartier. Hier kan je op de foto gaan met je favoriete deelnemer en de machines van heel dichtbij bewonderen. In de entreehal staan bovendien stands met vele gadgets en musthaves uit de sport.

Bekijk ook het programma van vrijdagavond op www.indoorfarmstock.nl.

Bestel online je tickets. Eenvoudig en snel.

Deelnemerslijst 2019

(in willekeurige volgorde)

Middagsessie 11.00 uur

 

Two Wheel Drives

  1. Bad Habit
  2. BK Power
  3. Inter-Techno Predator
  4. Rattle and Hum
  5. Sledge Hammer

 

Light Modifieds

  1. Elkaer Metal Boy (DK)
  2. Eurol Bandit
  3. Gators (DK)
  4. Herbie
  5. Hot Art
  6. IJsseldelta PoweRR
  7. Le Coiffeur Stage X (D)
  8. Mad Max Stage 5
  9. Tripple X (DK)
  10. Wicked Screamer
  11. Woody Woodpecker


Limited Superstocks

  1. Brother’s Toy
  2. Count Down (SE)
  3. Destiny
  4. Easy Rider
  5. Froggy (F)
  6. Iessel Diesel
  7. Moving Mountains
  8. Navigator
  9. Never Done (DK)
  10. No Surrender
  11. Ruff Stuff
  12. Warrior (F)

 

Unlimiteds

  1. Aftermath (GB)
  2. Argos Oil Whispering Giant
  3. Iwan (D)
  4. Komeco Simply Irressistible
  5. Le Redoutable (F)
  6. Rising Star
  7. Snoopy 3 (GB)
  8. Snoopy 4 (GB)
  9. VSP Bits’n Pieces

Avondsessie 18.00 uur

 

Mini Unlimiteds

  1. Backdraft
  2. Bobcat Jr
  3. Exception
  4. Ground Shaker
  5. Le Coiffeur IX (D)
  6. Lucky Ducky
  7. Reny Mission Impossible
  8. The Hornet
  9. The Riddle
  10. Top Dog
  11. Wild Thing (SE)

 

Modifieds

  1. Aftermath (GB)
  2. Argos Oil Whispering Giant
  3. Eager Beaver
  4. Green Monster 4 (D)
  5. Iwan (D)
  6. Le Redoutable (F)
  7. Rising Star
  8. Snoopy 3 (GB)
  9. The Judge
  10. Tripple X (DK)
  11. VSP Bits’n Pieces
  12. Wicked Screamer

 

Vekoma Frictie Super Stocks

  1. Best Solution (D)
  2. You Never Know (N)
  3. European Maid
  4. Green Gangster Deere
  5. Hurricane
  6. All or Nothing
  7. Rabbit gone mad (DK)
  8. Rabbit gone wild (DK)
  9. Ride-On Interaction 2.0
  10. Somealk d’n Aerdvruter
  11. Trackpointer Blue Thunder
  12. Yellow Dream (D)
  13. Zeinstra Newborn Deere
Blijf tijdens het evenement op de hoogte van alle uitslagen via onze mobiele applicatie!